آیا آمریکا، مستعمره اسراییل است؟ / چرا امام (ره)، آمریکا را غده سرطانی ندانستند؟

آیت الله علی سیفی، تولیت مدرسه و امام جماعت مسجد جامع حضرت حجت (عج) تهران در گفتگو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان گفت: در جهان دوقطبی سابق، کشورهای شوروی و آمریکا ابرقدرت های جهان بودند اما پس از فروپاشی شوروی، آمریکا کدخدا و جهان یک قطبی شد. در چنین وضعیتی همواره این سوال پیش می آمد که این ابرقدرت واحد که توانست قدرتی مانند شوروی را مضمحل کند، چطور مطیع کشور چند میلیونی اسراییل شده است به طوری که هرگاه نخست وزیر یا رییس جمهور رژیم صهیونیستی از اقدامات آمریکا ناراحت باشند رییس جمهور ایالات متحده به هر شکل ممکن از آنها دلجویی می کند؟ و چرا امنیت اسرائیل تا این حد برای آمریکا مهم است؟

 

اهداف ثلاثه حزب ماسون

وی با بیان اینکه فردی به نام صلاح دسوقی در سال 1950 میلادی کتابی به نام "آمریکا مستعمره صهیونیسم" نوشت، خاطرنشان کرد: نویسنده در این کتاب شرح می دهد که در قرن هفدهم صهیونیست ها طی فراخوان عمومی پیروان خود را در محفلی با هدف نجات یهود و صهیونیسم گردهم آوردند و حزبی به نام ماسون تشکیل دادند که مهمترین اهداف آن عبارت است از: محافظت از یهودیسم در اقصی نقاط عالم، نابود کردن تمام ادیان جهان و دمیدن روح الحاد در ملت ها.

 

آمریکا مطیع اوامر صهیونیست ها است

استاد سطوح عالی حوزه اضافه کرد: با بررسی اهداف این حزب که بعدها در سراسر اروپا و جهان گسترش یافت و سرانجام رژیم صهیونیستی را تاسیس کرد درک می کنیم که چرا امام خمینی (ره) اسراییل و نه آمریکا را غده سرطانی نامید. امام راحل با بصیرت و درک عمیق اهداف صهیونیست ها می دانستند که آمریکا مطیع اوامر صهیونیست ها و رژیم صهیونیستی است.

 

تولیت مدرسه علمیه حضرت حجت (عج) با اشاره به اینکه حزب ماسون پس از آن فراخوان عمومی به تدریج در سایر کشورها توسعه یافت، گفت: این حزب در سال 1732 میلادی در فرانسه، 1727 در جبل الطارق، 1733 در آلمان، 1733 در آمریکا، 1735 در پرتقال، 1745 در هلند، 1740 در سوییس، 1764 در دانمارک، 1763 در ایتالیا، 1765 در بلژیک، 1771 در شوروی و 1752 در هند شکل گرفت؛ همانطور که مشاهده می شود گستره این حزب صهیونیستی یهودی از شرق و غرب عالم تا جنوب و شمال آن است و در عمده کشورهای استعماگر جهان نفوذ یافت.

 

تصدی یهودیان در مناصب و جایگاه های راهبردی آمریکا

آیت الله سیفی ادامه داد: بررسی های دقیق آماری نشان می دهد که صهیونیست ها و یهودی ها در مراکز مهم و راهبردی آمریکا سلطه دارند. برای مثال 70 درصد وکلای دادگستری، 60 درصد پزشکان، 77 درصد تجار، 38 درصد کارمندان و ... در این کشور یهودی هستند. بنابراین درک می کنیم چرا آمریکا مستعمره صهیونیست هاست و حفظ موجودیت و امنیت اسرائیل جزو خطوط قرمز ایالات متحده است!

 

وی افزود: صندوق بین الملل پول که ستون فقران سازمان ملل است، سازمان تجارت جهانی، شعبه حقوق بشر سازمان ملل و بسیاری دیگر از مراکز و نهادهای به اصطلاح بین المللی تحت تاثیر لابی های صهیونیست ها می باشند؛ همه این ادله نشان می دهد که چرا امام (ره) فرمودند: رژیم صهیونیستی رژیمی نامشروع است و هیچگاه آن را به رسمیت نخواهیم شناخت.

 

نابود کردن ادیان، هدف صهیونیست ها از تشکیل داعش

آیت الله سیفی با تاکید بر اینکه داعش که مصیبت و بلای جهان اسلام شده است دستپرورده اسراییل و آمریکاست، تصریح کرد: آمریکا ائتلافی به اصطلاح علیه داعش تشکیل داد اما واقعیت ها و شواهد نشان می دهد که این ائتلاف پوششی برای حمایت های آنها از این گروه تکفیری است همچنان که چندین بار به وضوح مشخص شده برای داعشی ها اسلحه فرستاده اند سپس مدعی شدند اشتباه صورت گرفته است. چگونه است این گروهک ضدانسانی و آدم کش ادعای اسلام می کند اما بیمارانش در بیمارستان های رژیم صیونیستی مداوا می شوند؟ تأسیس و حمایت از چنین گروهک هایی با هدف تحقق یکی از اهداف ثلاثه حزب ماسون یعنی نابود کردن تمام ادیان جهان است!

 

مبارزه قاطع امام علیه اسرائیل از ابتدای نهضت

تولیت مدرسه علمیه و امام جماعت مسجد جامع حضرت حجت (عج) افزود: امیرالمومنین علی (ع) یکی از اوصاف مومنین را آینده نگری می داند یعنی اینکه مومن با درک و بصیرتی کامل و نافذ و تحلیل دقیق، حوادث آینده را به خوبی پیش بینی کند و این آینده نگری را در اندیشه امام خمینی مشاهده می کنیم؛ همچنان که امام رحمت الله علیه از روزهای نخست مبارزه علیه طاغوت و بعدها در نجف و فرانسه، قاطعانه علیه اسراییل موضع گیری می کردند.

 

استاد سطوح عالی حوزه در پایان با تاکید بر اینکه در آموزه های اسلام هم ظلم کردن و هم تن به ظلم دادن، مذموم است، خاطرنشان کرد: امام حسین (ع) بر مبنای چنین منطقی علیه حکومت جور و ظلم زمانه قیام کردند و به همین ترتیب ملت انقلابی و ولایتمدار ایران نیز در برابر ظالمان جهان به ویژه صهیونیست ها ایستاده است.

 

پایان پیام/